Sayfyho Memorial

VÝSLEDKY 1 KOLO ŽENY

POŘADÍ

ST. Č.

PŘÍJMENÍ A JMÉNO

TEAM/MĚSTO

ROČNÍK

ČAS

1 132 Procházková Lenka Hnízdil Team / Klášterec nad Ohří 1996 0:33:48
2 149 Fleková Adéla Liberec 1989 0:38:06
3 130 Bublová Petra AK Krupka / Újezdeček 2000 0:43:37
4 189 Grossmanová Gabriela Terri Team / Bílina 1981 0:44:05
5 127 Nestlerová Barbora KL sport Most / Most 1988 0:44:18
6 126 Nestlerová Gabriela KL sport Most / Most 1967 0:44:24
7 133 Grabovská Monika Bílina 1972 0:45:00
8 109 Mojžíšová Jaroslava Podbořany 1955 0:45:23
9 141 Srpová Veronika Most 1997 0:47:07
10 145 Rauchfussová Dita Bohemia špunt / Ústí nad Labem 1971 0:47:10
11 157 Vacková Pavla Teplice 1991 0:47:23
12 163 Kučerová Ester Koloshop Team / Teplice 1993 0:52:06
13 101 Heřmanová Petra Osek 2002 0:53:09
14 140 Srpová Kamila Most 1975 0:57:15
15 190 Zemanová Kateřina Teplice 1983 0:57:15
16 187 Dřevěná Jana Liberec 1987 0:58:22
17 103 Matúšová Tereza Baník Osek 2003 0:58:41
18 177 Šorfová Anna Teplice 1955 1:02:13
19 182 Oktábcová Kateřina Kačkotým 1983 1:03:27
20 160 Šavlová Hana Teplice 1949 1:03:41
21 159 Šavlová Adéla Teplice 1980 1:05:14
22 119 Timofejevová Soňa Dubí 1974 1:06:46
23 185 Stracená Ema Tým Střelná 2006 1:17:48
24 152 Šlégelová Eliška KL sport Most / Most 2002 1:18:49
25 105 Toušková Lucie Osek 2005 1:24:56
26 161 Baszczyňski Marie Tisá 2008 1:29:21
27 122 Udatná Markéta Brave Bike Team / Košťany 1981 1:34:47
28 178 Jurčová Veronika Bílina 2004 1:39:18
29 180 Aznar Gema Kačkotým 1983 1:48:29

 

 

VÝSLEDKY 1 KOLO MUŽI

 

POŘADÍ ST. Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO TEAM/MĚSTO ROČNÍK ČAS
1 134 Sůva Petr KL Sport Most  1996 0:30:46
2 129 Šlajchrt Filip Hrob 1982 0:32:03
3 172 Lacina Petr KOLOSHOP TEAM / Teplice 1966 0:33:46
4 102 Hromas Vladimir Košťany 1980 0:35:09
5 165 Svoboda Jan Teplice 1996 0:35:44
6 131 Sůva Petr KL Sport Most / Háj u Duchcova 1963 0:36:01
7 114 Kittl Daniel Teplice 2002 0:36:22
8 139 Kubáč Jan VELO Krupka  / Krupka 1989 0:37:31
9 150 Jirotka Jan Dubí 1987 0:37:33
10 113 Stibinger Roman Černí koně / Litoměřice 1974 0:37:35
11 154 Hofman Petr Hasiči Hrob 1993 0:37:59
12 166 Branda Ladislav Teplice - Újezdeček 1979 0:38:03
13 179 Vaněk Jakub Hrob 2000 0:38:04
14 174 Vintera Daniel Teplice 1978 0:38:10
15 169 Heidlberger Josef Honpe Bike / Košťany 1965 0:38:12
16 186 Pleticha Robert Pupkani Teplice 1976 0:38:43
17 164 Křivonoska Jan Hrob 1997 0:38:56
18 123 Kaliba Jiří Krupka 1978 0:39:08
19 138 Varady Michal Teplice 1965 0:40:29
20 111 Veselý Vojtěch LOKO Teplice 2003 0:40:44
21 158 Vacek Lukáš Novosedlice 1986 0:40:58
22 162 Radič Tomáš KOLOSHOP TEAM / Teplice 1983 0:41:32
23 128 Tančín Jakub KOLOSHOP TEAM / Teplice 2005 0:41:33
24 188 Řežábek Pavel Teplice 1975 0:42:28
25 - 26 107 Jeřábek Oldřich Teplice 1973 0:42:30
25 - 26 120 Udatný David Brave Bike Team / Košťany 1979 0:42:30
27 135 Leibl Jan Teplice 1968 0:43:08
28 175 Kuda Lukáš Litoměřice 1980 0:43:24
29 171 Sukdolák Martin FK Teplice 2002 0:43:46
30 153 Hirsch Karel Hasiči Hrob 1964 0:44:03
31 104 Vaja Jiří  Amatér / Teplice 2002 0:44:27
32 137 Hriž Petr TOP TEN TEPLICE 2003 0:44:51
33 110 Mojžíš Jaromír Podbořany 1954 0:46:53
34 191 Pulchart František TOP TEN TEPLICE 1965 0:47:07
35 117 Procházka David KOLOSHOP TEAM / Teplice 1973 0:47:35
36 106 Říha Aleš TOP TEN TEPLICE 1975 0:47:39
37 136 Leibl Jan Teplice 1996 0:47:54
38 173 Lacina Matyáš KOLOSHOP TEAM / Teplice 2003 0:48:07
39 183 Halánek Josef Teplice 1986 0:49:03
40 142 Anděl Jakub HBC Kovodemont Most / Most 2001 0:50:17
41 167 Hostek Lubomír Teplice 1992 0:50:21
42 192 Hampl Filip Teplice 2000 0:51:10
43 156 Švarc Jaroslav SAYFY TEAM / Rakovník 1991 0:51:43
44 - 45 112 Švácha Pavel Osek 2004 0:51:49
44 - 45 155 Laubr Petr SAYFY TEAM / Rakovník 1984 0:51:49
46 148 Málek Lukáš 1993 0:57:08
47 - 48 108 Jeřábek Oldřich TOP TEN TEPLICE 2003 0:57:28
47 - 48 118 Menšík Jiří TOP TEN TEPLICE 2002 0:57:28
49 170 Štilip Ondřej Teplice 2006 0:59:49
50 168 Štilip Karel Teplice 1970 0:59:51
51 143 Srp Pavel Most 2001 1:00:29
52 176 Wagner Arno SAYFY TEAM / Teplice 1969 1:02:11
53 147 Málek Jindřich 1971 1:03:03
54 124 Kajaba Martin Teplice 1971 1:05:14
55 - 56 116 Timofejev Alešek Dubí 2004 1:05:25
55 - 56 125 Šefl Adam Teplice 2002 1:05:25
57 193 Fiala Jiří Sayfy Team 1984 1:06:40
58 115 Timofejev Aleš Dubí 1971 1:06:47
59 -60 144 Šimon Petr Teplice 1973 1:17:44
59 - 60 146 Šimon Petr Teplice 2004 1:17:44
61 151 Šlégel Josef Most 1973 1:18:54
62 - 63 121 Udatný Vojtěch Brave Bike Team / Košťany 2009 1:34:47
62 - 63 184 Stracený Šimon Střelná 2009 1:34:47
64 181 Oktábec Martin Kačkotým 1984 1:48:32

 

 

VÝSLEDKY 3 KOLA ŽENY  DO 35 LET

 

POŘADÍ ST. Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO TEAM/MĚSTO ROČNÍK ČAS
1 74 Sedláková Lenka 1987 2:00:54
7 Vosičková Dana Koloshop Team / Teplice 1982 Nedojela

 

 

VÝSLEDKY 3 KOLA MUŽI  DO 35 LET

 

POŘADÍ ST. Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO TEAM/MĚSTO ROČNÍK ČAS
1 64 Linet Pavel Sport areál Klíny 1982 1:27:20
2 40 Wolf Jan Bohemia cycling track team 1989 1:27:43
3 19 Nestler Lukáš KL SPORT Most 1987 1:31:24
4 56 Jurča Karel KL sport Most 1997 1:36:01
5 71 Kresta Jan 1980 1:38:55
6 83 Říha Zbyněk BTT Libochovice 1986 1:39:53
7 23 Wojtaszek Bronislav  Mikron Plus / Teplice 1985 1:40:30
8 1 Kubáč Michal KOLOSHOP.CZ TEAM 1986 1:40:42
9 78 Štola Jakub Ústí nad Labem 1986 1:40:44
10 70 Vobořil Luboš KOLOSHOP TEAM / Teplice 1983 1:42:09
11 76 Malesak Lukáš Cyklo Point Most / Most 1996 1:45:16
12 44 Jeřábek Vojtěch Lokomotiva Teplice / Krupka 1998 1:47:26
13 55 Bárta Luboš KL sport Most / Osek 1993 1:48:46
14 67 Králíček Miroslav Teplice 1983 1:49:45
15 38 Hrubý Lukáš Teplice 1987 1:52:08
16 75 Veverka Zdeněk Most 1981 1:53:36
17 54 Hrtánek David Koloshop Team / Ústí nad Labem 1993 1:54:17
18 31 Chamulák Ladislav  Velosport Favorit Bílina/Lom u Mostu 1987 1:55:32
19 4 Pešek Matěj Teplice 1999 2:00:33
20 79 Sedláček Karel Neštěmice 1986 2:01:33
21 33 Láznička František LOTE 2000 2:01:50
22 91 Doležal Jiří Teplice 1986 2:14:04
23 28 Šimůnek Karel GYMLOVO / Lovosice 1996 2:16:19
24 53 Král Jan SAYFY TEAM / Proboštov 1980 2:21:43
25 69 Brůža Miroslav KBX - KurvoBijci jaXvině / Teplice 1988 2:26:30
/ 3 Novotný Aleš Ústí nad Labem 1980 Nedojel
/ 26 Tančín Jan KOLOSHOP TEAM / Teplice 1980 Nedojel
/ 27 Milichovský Jan Kostomlaty 1988 Nedojel
/ 45 Zbuzek Michal Sweep Cycling / Horní Jiřetín 1985 Nedojel
/ 60 Hamr Jiří Koloshop Team 1996 Nedojel
/ 61 Beránek Aleš Albe Kadaň Nedojel
/ 65 Schubert Martin Most 1984 Nedojel
/ 89 Kellner Tomáš MMB Třebenice 1988 Nedojel

 

 

 

VÝSLEDKY 3 KOLA ŽENY  NAD 35 LET

 

POŘADÍ ST. Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO TEAM/MĚSTO ROČNÍK ČAS
1 43 Vápeníková Jana Ústí nad Labem 1964 1:50:03
2 41 Beránková Libuše Teplice 1973 2:11:05
3 52 Fridrichovská Alena Cyklo Faltýnek / Teplice 1973 2:13:21
/ 77 Vaňková Agáta Lokomotiva Teplice 1965 Nedojela

 

 

VÝSLEDKY 3 KOLA MUŽI NAD 35 LET

 

POŘADÍ ST. Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO TEAM/MĚSTO ROČNÍK ČAS
1 72 Kail Jiří Ústí nad Labem 1979 1:31:44
2 66 Pravda Ivo LOTE 1964 1:32:36
3 11 Beneš Jiří KOLOSHOP.CZ TEAM 1976 1:33:27
4 88 Jíra Jarda MMB Třebenice / Třebenice 1971 1:34:28
5 39 Nosek Daniel Good times Cyklo Team Děčín 1978 1:35:50
6 30 Vágner Daniel Factor Bike Team / Hrob 1973 1:37:35
7 13 Sytař Tomáš Koloshop Team 1974 1:38:08
8 18 Nestler Josef KL SPORT Most 1963 1:38:09
9 82 Hanych Jarda Most 1958 1:38:55
10 87 Polák Karel Bílina 1974 1:39:15
11 10 Kříž Petr Lannutti 1979 1:39:16
12 36 Havlíček Tomáš SKP Most / Most 1973 1:40:43
13 35 Bradáč Jan Hrob 1969 1:42:19
14 22 Bubla Jan Koloshop Team / Újezdeček 1975 1:42:31
15 80 Kanis Jan Duchcov 1970 1:42:57
16 84 Špora Petr Kamenný Pahorek 1964 1:42:57
17 24 Rauchfuss Jan Bohemia špunt / Ústí nad Labem 1969 1:45:20
18 92 Venclovský Václav 1974 1:45:45
19 90 Raus Oldřich MMB Třebenice / Třebenice 1979 1:47:00
20 50 Zinga Kamil BTT Libochovice 1972 1:47:29
21 46 Fišer Stanislav Košťany 1971 1:49:47
22 81 Říha Pavel BTT Libochovice 1976 1:50:28
23 32 Láznička František FITNESS GURU 1966 1:51:10
24 25 Grabovský Tomáš Bílina 1972 1:51:29
25 6 Touška Luboš SKP SEver Teplice 1969 1:51:31
26 14 Vajdečka Milan Bílina 1975 1:53:23
27 34 Pikart František Háj u Duchcova 1976 1:54:19
28 63 Hamsa Tomáš Duchcov 1974 1:54:20
29 2 Leitermann David SPONA Teplice / Teplice 1975 1:54:21
30 57 Muller Petr Factor bike 1959 1:54:22
31 42 Anděl František Výtopna Kopisty / Most 1972 1:55:35
32 62 Jarolímek Jan SPONA Teplice / Teplice 1971 1:56:15
33 51 Šidlo Zdeněk Velosport Bílina 1962 1:57:33
34 58 Drvota Zdeněk Teplice 1965 2:00:53
35 93 Zelenák Dušan Glassman TT 1950 2:00:55
36 15 Jungvirt Aleš Teplice 1973 2:01:06
37 73 Beránek Miroslav  1965 2:01:26
38 85 Beneš Daniel Caurick Bike Team 1969 2:02:50
39 16 Novotný Jiří Jeníkov 1978 2:03:31
40 37 Bartes Vlastimil Most 1948 2:11:54
41 29 Hanzlík Tomáš Teplice 1968 2:12:36
42 68 Drobeček Eduard Dubí 1951 2:15:09
43 49 Blecha Jaroslav Terri team / Braňany 1958 2:17:12
44 5 Pokorný Radek Ústí nad Labem 1976 2:17:46
45 17 Seifrt Jiří SAYFY TEAM / Proboštov 1967 2:18:41
46 8 Pecina Jiří Bilina 1971 2:19:09
47 21 Váša Radek Teplice 1969 2:19:19
48 47 Reichel Rudolf Dubí 1972 2:20:09
49 59 Bartůněk František SAYFY TEAM / Proboštov 1968 2:21:42
/ 9 Nejedlý Roman Teplice 1974 Nedojel
/ 12 Ulahel Miroslav KOLOSHOP Teplice 1959 Nedojel
/ 20 Bárta Martin Fun Bike Team Ústí nad Labem 1973 Nedojel
/ 48 Maresch Michal ZZS Teplice 1978 Nedojel
/ 61 Beránek Aleš Albe Kadaň Nedojel
/ 86 Polan Miloslav SKP Most / Most 1963 Nedojel

 

 

 

 

 

Kontakt

Copyright © 2015. All Rights Reserved.